Stěhování v neobvyklou hodinu


Když požádáte stěhovací firmu o výpomoc a chystáte stěhování alespoň v třítýdenním předstihu, domlouváte předem termín stěhování, který je pro stěhovací firmu (i pro vás) závazný. V zásadě to může být jakýkoli den v roce, tedy s ohledem na dobré mravy, například mimo Vánoc, Silvestra či Nového roku anebo Velikonočního pondělí. Stěhovací firmy vás přestěhují v úterý, a stejně tak i v pátek nebo v sobotu, ostatně stěhování o víkendech patří k nejoblíbenějším. Ne vždy se ale lidem hodí obvyklá denní hodina, kdy stěhováci přijíždí na místo určení, což bývá obvykle kolem deváté hodiny ranní, někteří z vás ocení naopak stěhování večer, a někdy i přes noc.

noční stěhování

Letní tropy – jedním z podstatných důvodů, proč se přestěhovat navečer nebo to zvládnout přes noc, jsou letní tropická vedra. Jestliže na váš návrh přistoupí stěhováci, byť i za příplatek, může to i pro ně být mnohem příjemnější, než v průběhu denních hodin. V noci se teplota srazí na příjemných 20 stupňů Celsia, a za takových podmínek je práce snazší i bezpečnější s ohledem na vaše zdraví.

stěhování v Děčíně

Hustý silniční provoz – zejména stěhování v Děčíně stehovani-mamut.cz ve velkých městech je komplikováno silným automobilovým provozem, a uvíznout na několik hodin v kolonách aut není nic příjemného. Večerním stěhováním tuto komplikaci obejdete a akce pak může proběhnout snáze a rychleji.

Nepříjemní sousedé – nechcete se potkat při stěhování s vašimi sousedy? Pak se vám může hodit noční přesun, tedy opět, pokud to stěhovákům nebude vadit. Vaši sousedé se vůbec nemusí dozvědět o tom, že se stěhujete, pokud si i při balení věcí počínáte šikovně, a nedáte nikomu v domě nic najevo.

Noční směny – kdo vykonává práci převážně v noci a je zvyklý přes den spát a být v noci čilý a bdělý, tomu by noční stěhování určitě vyhovovalo víc. Pokud jsou stěhováci vašemu návrhu nakloněni a zároveň v noci nerušíte noční klid přílišným hlukem, může to být mnohem méně stresující pracovní proces.