Jak pobavit hosty na svatbě.


Naplnily se Vám životní sny, Váš vysněný princ na bílém koni poklekl a požádal Vás ruku? A nyní Váš čeká náročné plánování svatby? Gratulujeme a zároveň Vám nabízíme pomocnou ruku. První rozhodnutí, před kterým nastávající manželé stojí, je, zda si svatbu naplánují sami s pomocí svých blízkých, nebo se svěří do rukou svatební agentury. Druhá varianta je sice dražší, ovšem celý proces bude pro Vás zásadně jednodušší. Nebudete se muset bát, zda jste neopomněli některou důležitou maličkost, zda všechno klapne, jestli někteří zařizovatelé neodvolají objednávku atd. Svatební den si tak užijete na plno a bez zbytečných stresů. Varianta s vlastním zařizováním má zásadní výhodu v ceně a možnosti využití pomoci a doporučení známých.

svatební den

Někdo již od počátku ví, ve kterém kostele by chtěl mít svatbu, která hudební skupina obřad doprovodí, na jakém místě uspořádá hostinu, který kamarád upeče dort a kolik koláčků zvládne maminka, poprosí kamarádky o drobné aranžmá a přes dědu vinaře sežene víno. Pokud jste na tom podobně a můžete si mnohé věci zařídit po známosti, bylo by pro Vás zbytečné utrácet cenné peníze za drahou agenturu, která by stejně nezařídila věci přesně podle Vašeho přání. Ať už zvolíte postup jakýkoliv, budete se muset rozhodnout, čím hosty po obřadu zabavíte.

Zábava na svatbu

Hudba, tancování, pěkný park a alkohol, to jsou skvělé věci a mohou fungovat i několik hodin, ale průběžně je dobré zařadit i jinou zábavnou vložku, při které se hosté zasmějí a stráví společný čas, o kterém si následně mohou povídat. Velmi časté jsou vtipná taneční představení novomanželů, kvízy a vědomostní hry, vtipné focení, tancování kolem židlí, svatební tombola či jiné hry o ceny, různé hledačky a stopovačky, svatební noviny a v neposlední řadě například kouzelník na svatbu. Všechny tyto možnosti svatebčany pobaví, uvolní a nakopnou zábavu pro dalších mnoho hodin.