Přenášení notebooků


Každý má doma počítač svůj. Ačkoli jsou dnes již všechny uzpůsobeny k tomu, aby je mohlo používat více uživatelů, většinou se tato funkce nepotřebuje. Už i děti si nosí do školy svůj notebook nebo MacBook. Rozdíl mezi nimi řešit nebudeme, protože na pohled vypadají stejně a liší se jen operačním systémem. Ale protože nás budou zajímat pouzdra na přístroje, tak nás nějaký operační systém nemusí vůbec nějak vzrušovat. Tím jsem ovšem prozradil téma článku.

Ano, tyto placaté přístroje se již běžně nosí sem a tam. Ze školy domů, z domu ke kamarádovi a od něj zase někam jinam. Otecko a živitel rodiny se s ním také tahá sem a tam a kdyby chtěl, nosil by jej i do hospody, pokud by tam tedy vůbec někdy chodil. Naštěstí byl tento nešvar pokecat si s kamarády v hospodě díky cenové politice a EU vymýcen, tak je tatík doma.

děti u PC

Matka je totéž, a i dcera občas vezme svůj přístroj mezi kamarádky, aby mohly studovat. Módu a podobné věci. Není se co divit, že přístroje trpí. I když už nejsou tak citlivé na kdejaký mírný otřes jako kdysi, přece jim to neprospívá. Proto homo sapiens vymyslel všelijaká pouzdra a speciální tašky a batohy a já netuším co ještě. Jen aby se přístrojům při cestování nic nestalo, ale nejen při cestování, aby byly chráněné tak jaksi neustále. A tyto pouzdra si právě zde můžete zakoupit v libovolném množství a v jakékoli barvě, nebo s jakýmkoli motivem.

notebook

Divíte se že přímo zde? No, dobrá, drobátko jsem vás mystifikoval, ale v podstatě tomu tak je. Vy si totiž musíte kliknout na odkaz, který je tady v článku. Je umístěn o něco výše a má jinou barvu textu. Nuže, vám postačí kliknutí na tento link a šup! Už jste někde úplně jinde, a to v prodejně, přesněji v e-shopu, kde máte nabídku všeho možného, ale především je zde pouzdro na MacBook. Není jedno a není tu samo. Je jen na vás, které si vyberete.