Nenechte se převálcovat nervozitou, která brzdí erekci

Problém s erekcí nervozita? Jestliže vás napadá toto slovní spojení, pak budete jedním z adeptů k přírodní léčbě, která navrací organismus do původní rovnováhy. Rovnovážný stav je totiž podmínkou k tomu, aby vše fungovalo nejen v našem těle, ale i v celém vesmíru. Veškeré hmotné světy se řídí přísnými a velmi precizně zpracovanými zákonitostmi, jež dosud člověk nedokáže kompletně ani pojmenovat, natož pak jim porozumět, přesto se lidský genom stále vyvíjí v tomto duchu, a kdo si mnoho z těchto záležitostí uvědomuje, je ve výhodě.

polonahá dívka

Nervozita je jedním z důsledků nerovnovážného stavu v lidském těle. Mohou za to jak vlivy psychické, tak i fyzické. Oba typy vlivů jsou navzájem provázané a nelze tvrdit, že když vyléčíte jeden z nich, problém vyřešíte. Musíte se na nervozitu zaměřit komplexně.

Minerály a vitamínyvíte, že nervozitu vyvolává i deficit některých živin? Zaměřte se na kvalitní stravu (celozrnné obiloviny, luštěniny, kvalitní rostlinné oleje, ovoce, zeleninu a oříšky) a doplňujte do organismu více hořčíku, který proti nervozitě také pomáhá.

Sebevědomí nervozita mívá také co do činění s nesebevědomými jedinci. Požádejte o pomoc psychologa anebo někoho, kdo se v této problematice vyzná, a poradí vám, jak zvýšit vlastní sebekázeň, a jak si lépe vážit sám sebe, v kontextu s negativními projevy moderní doby. Mít rád sám sebe, je základ, bez něhož si vás nebude vážit ani vaše partnerka, ani nikdo jiný.

dívka na posteli

Kontrola myšlenekke zvýšení sebevědomí přispívá i uvědomění, kdo jsem, a kdo jsou ostatní. Všichni jsme součástí jednoho celku a jsme si rovni, ať už se nacházíme na jakémkoli stupni vědomí a duchovního vývoje. Eliminujte ze svého chování negativní myšlenkové vzorce, spojené se závistí, nenávistí, násilím i submisivitou a buďte sebou samými v rovnosti se všemi ostatními.

Stres a přepracovánívyhýbejte se stresu, dopřejte si vydatný spánek, nepřehánějte to s televizí a s mobily a proti stresu také nasaďte adaptogenní rostliny, např. Macu peruánskou, Kotvičník zemní nebo Ženšen. Stres totiž snižuje hladinu testosteronu, potřebného pro erekci.