Skomírá váš vztah?

O vztah se musí pečovat
Dříve bylo zcela běžné že spolu lidé zůstávali celý život. Bylo to dáno jednak tím že rozvody se nenosily, a také tím, že nebylo úplně jednoduché sehnat si za nynějšího partnera náhradu v podstatě lusknutím prstu, tak jako je tomu dnes. Dnes máme sociální sítě, díky kterým se můžeme s někým seznámit okamžitě. Nemusíme ani vytáhnout paty z domu a hned si s něm píšeme. Je to jeden z důvodů proč se tolik vztahů rozpadá. Lidé nejsou zvyklí o něco bojovat. Proč by to dělali, když mohou mít vzápětí někoho, kdo jim snese modré z nebe?

černé boty

Zpočátku je každý vztah krásný. Až s přibývajícími léty přichází problémy jako společné bydlení, problémy v práci, založení rodiny, a toto všechno jsou věci, které vztah pořádně prověří. Při běžných povinnostech a zaměstnání jsou lidé unavení a nezbývá jim síla na intimní život. Jenže ten je součástí vztahu a pokud nefunguje intimita, velice často se vztah rozpadne. Jeden z partnerů začne očekávat že když je unavený, měl by automaticky převzít iniciativu ten druhý. Jenže ten si myslí úplně to samé. Jak z tohoto bludného kruhu ven?

stříbrné boty

Dříve se říkalo, že muži jsou v podstatě sexuální mašiny, a že mohou neustále a všude. Jenže to není tak úplně pravda a manželské poradny se plní páry, kdy o sex nemá zájem spíše muž. Pokud máte některá takového muže doma, zkuste nenápadně zjisti co stojí za jeho nezájmem o sex. Pokud je to někdo jiný, nejspíš se už nic dělat nedá. Pokud je v tom ale třeba jen únava nebo stereotyp, zkuste o návrat sexu ve vztahu zabojovat. Můžete zkusit striptýz, oblečte si něco vyzývavého, obujte si sexy boty, a to by bylo, aby se v něm vášeň a touha opět neprobudily. Pokud nepomůže ani toto, nejspíš nemá zájem o vás jako o člověka a pak bude možná lepší najít si někoho, kdo dokáže vaše kvality doopravdy ocenit nejen v posteli.