Popíjení v životě

Nejprve to začne jen pár oslavami v roce. Dva krát narozeniny, dvakrát svátek a výročí svatby. Poté ovšem přijdou děti a je-li jich více, to už se slaví vícekrát do roka. Jen tři malí, každý zvlášť pochopitelně, a hned je deset oslav ročně. Že ne? No, tak si to spočítejte. I ti malí se nějak jmenují ne? Takže to máme dvakrát dvě oslavy rodičů, a šestkrát dvě dětí, což je dohromady bratru deset kusů na hromadě, a to ještě nepočítáme výročí svatby. A možné eventuální prarodiče. A co Vánoce? Silvestr? Začátek dovolené, prázdnin a čehokoli jiného. Tak vidíte, co se toho nasbíralo. Ale proč se tomu vlastně tak věnuji. Protože na těchto oslavách se bude jistě popíjet. A na to je třeba kvalitní a hezké skleničky. Na chlastandu v garáži či kotelně postačí cokoli, on kelímek od jogurtu má také dno. A nemůže se rozbít, když se někdo ztříská na maděru a kelímek mu vypadne z ruky. Jenže rodinná oslava, to je něco docela jiného.

sklenice

To se, minimálně zpočátku, musí pít z něčeho reprezentativního, což sklenička od hořčice ani kelímek od jogurtu skutečně není. Starší zavařeninová lahev asi také nebude to pravé ořechové a pít to přímo z flašky…Takže by bylo záhodno, pokud ještě nemáte, poohlédnout se po něčem, co skutečně stojí za to a co bude řádně reprezentovat vás samotné, ale také přehled o tom, co se má z čeho pít. Nebudete jako barbaři pít přece víno a slivovici z jedné a téže sklenice.

sklenička

Mohu vám doporučit internetový obchod, který má spoustu spokojených zákazníků a zboží na té nejlepší úrovni. Zde nějaký póvl s vadami ve slevě nekoupíte, to musíte jinam. Tady je kontrolován každý jednotlivý kus a jen malilililinká drobnost, nějaká vada na kráse způsobí okamžité vyřazení zboží. Na kvalitu je zde skutečně dbáno mírou nejvyšší.

Nu, a nyní, jak se k nim dostanete? Přes odkaz, který je nahoře v článku. Jen na něj klikněte.