Netrapte se s odpady, pozvěte na ně instalatéra

Když za vámi přijde manželka či družka do vaší pracovny a sdělí vám, že zas neodtéká v kuchyňském dřezu odpad, nebo že po spláchnutí toalety zůstávají fekálie v míse a voda sahá až téměř po okraj, zvednete se a jdete se na „místo činu“ podívat. Ti z vás, co jsou otrlí a snesou odér a pohled na zanesený odpadový systém, popadnou do ruky gumový zvon, šroubovák, kleště a další nutné nářadí pro demontáž kuchyňského sifonu, a jdou na věc. Jenže ne vždy je situace pohodová, ne vždy se daří odpady prorazit běžně dostupnými prostředky a metodami, a ne každý unese realitu všedního dne, jak je mu momentálně naservírována.

instalatérské práce

Jsou mezi námi muži, co jakmile ucítí zápach z kanálu nebo z ucpaného odpadu v kuchyni, zvedá se jim žaludek a musí zkrátka místo opustit. Mnoha mužům vadí i manipulace se slizkými trubkami, obalenými černou mazlavou hmotou, a to i tehdy, mají-li navlečené gumové rukavice. Tato práce je náročná zejména na psychiku a toho jsou si také dobře vědomi profesionálové – instalatéři v Praze Servis vířivých van.

vodovodní baterie

Požádat instalatéra o laskavost, aby se chopil nářadí a důkladně vyčistil odpady, je běžné. Instalatéři dokonce kvůli tomu vyjíždí i v rámci pohotovosti mimo obvyklou pracovní dobu, zejména tehdy, jde-li o zanesenou toaletu, kdy je podezření http://www.aplajc.cz/autismus/screeningove-testy-pri-podezreni-na-pas/screeningove-testy-pri-podezreni-na-pas.htm na problém až v obecní kanalizaci. Byty nebo domy s jedním záchodem jsou tak prakticky vyřazeny z provozu, a pokud v nich bydlí lidé tělesně postižení, senioři či maminky s malými batolaty, potřebují toaletu v podstatě 24 hodin denně.

Nezdráhejte se tedy volat instalatérský havarijní servis kdykoli to bude nutné, a to nejen kvůli ucpanému záchodu, ale v dalších havarijních situacích, jako je únik plynu a závada na plynovém kotli, prasklé topení anebo únik vody, zejména pokud se jedná o úniky do zdiva. V první řadě si ovšem včas poznamenejte telefonický kontakt na instalatérskou firmu, abyste v případě havárie nepanikařili a nehledali pak ve zmatku firmy na Internetu, čímž zbytečně ztrácíte drahocenný čas.