Móda a ženy

Móda mě zajímala opravdu už hodně dlouho. Protože už jako malá holka jsem si velmi ráda s tím, když se mohla stále dokola oblékat své panenky. A to nemluvím o tom, když jsem stále své mamince lezla do skříně a vytahovala jsem její oblečení. Je logické, že mojí mamince se to vůbec nelíbilo. Moje maminka měla opravdu krásné kousky oblečení, které se mi moc líbily. Jenomže moje maminka měla také velmi mnoho drahých oblečení anebo doplňků, které vůbec nechtěla, abych si s nimi hrála. A já se tomu nedivím. Ale tehdy jako malé dítě jsem tomu vůbec nerozuměla, proč bych si nemohla hrát například s prstýnky nebo řetízky náušnicemi.

Móda se různí.

A moje maminka měla vždycky opravdu pečlivě schované všechny své věci. Jenomže to bych nebyla já, abych tohle všechno nenašla. Byla jsem opravdu hodně zvídavé dítě, které se zajímalo o modu a módní doplňky. To ještě v té době, když jsem ještě vůbec nevěděla, že bych mohla být modelka anebo studovat návrhářinu. A mě opravdu zajímalo to, jak se oblečení vyrábí anebo jaké moderní kousky se zrovna nosí a co je populární. A když jsem potom byla starší a už mě nezajímaly maminčiny věci a nelezla jsem jí do skříně, tak jsem se potom zajímala o to, co bych mohla nosit já.

Klobouky se mi líbí.

Samozřejmě se přiznám, že jsem si někdy půjčila mámino tričko anebo oblíbenou sukni, která se mi moc líbila a neměla jsem peníze, abych si pořídila svou. A tohle moje maminka pochopila a vůbec se na mě za to nezlobila. Byla jsem ráda. Také mě nakonec těšilo, že mě vzali na střední návrhářskou školu, kde jsem se vyučila švadlenou. Opravdu mě to baví a jsem ráda, že jsem švadlena. Nyní pracuji jako OSVČ a těší mě, že mám také velikou a bohatou klientelu. A mám opravdu práce až nad hlavu, takže jsem ráda, že jsem také velice oblíbená a vyhledávaná švadlena. a podle mého názoru chce být každá žena vždy hodně úspěšná ve své profesi.