Jak ušetřit ještě víc?

Reklamní letáky jsou nám všem známé již několik let. Dostáváme je do schránek pravidelně podle toho, kdy v obchodech začíná prodej akčního zboží. Většina letáků se týká jídla, ale najdeme i letáky se spotřebním zbožím, letáky z lékáren a dokonce i se sportovním zbožím. Co se týče oblečení, tady moc letáků nechodí. Sledovat slevy oblečení, bot a doplňků není tak snadné, protože je potřeba procházet internet. Většina obchodů s oblečením letáky nemá a tak je potřeba sledovat jejich sociální sítě a web.

sleva oblečení

Ani v dnešní době se ale obchody s oblečením nepřetrhnou v pořádání slevových akcí. Běžnější jsou pro ně výprodeje, kdy můžete nakoupit oblečení se slevou, když například končí prodej starší kolekce. Výrazné a pravidelné slevy ale žádný známý obchod neposkytuje. A právě v módním průmyslu se točí obrovské částky. A nejvíc do nich přispívají právě koncoví zákazníci, kteří si musí zboží koupit za draho, a s poměrně vysokou přirážkou. Nedávno na internetu kolovalo, kolik má který obchod marže, a právě obchody s módou měly marže nejvyšší.

Proč tedy zbytečně utrácet?
Někomu stačí obyčejné oblečení za pár korun z obyčejných obchodů, ale tam není dobré počítat s jakoukoliv kvalitou. Tak levné oblečení většinou nevydrží ani jednu sezonu, takže v konečném důsledku jej potřebujete koupit více než toho dražšího. Tudíž neušetříte nic a možná zaplatíte paradoxně ještě víc.

oblečení obchod

Čas od času potřebuje každý koupit něco nového na sebe, ať už je to třeba svetr nebo boty. Pokud chcete ušetřit nákupem nějakou tu korunu, nakupte na About you, kde najdete světovou módu, a vložte kód about you – sleva se vám sama odečte v košíku a budete překvapeni, jak pěknou sumu se vám díky kupou podařilo ušetřit. Jak jej získáte? Registrujte svůj e-mail, na který vám kód přijde. Už nemusíte nakupovat za zbytečně vysoké peníze.