Využijte pro přepravu zemědělských komodit KLT přepravky


Pěstování a sklizeň zemědělských komodit není sice v naší zemi na tak enormní úrovni jako v Maďarsku, kde se této činnosti věnují desetitisíce rodinných farem, přesto to není zanedbatelná činnost. Dříve jsme dokonce byli potravinově soběstačnou zemí, a zda se k tomuto statusu opět navrátíme, záleží zejména na legislativních podmínkách. Co je však nesporné, je nárůst zájmu veřejnosti o prodej ovoce, zeleniny, luštěnin i obilovin z tuzemských zdrojů. Čím dál více důvěřujeme lidem v naší zemi a máme za to, že se místní farmáři snaží nabízet skutečnou kvalitu, aby obstáli v tvrdém konkurenčním boji zejména mezi nadnárodními prodejními řetězci.

sklizeň brambor

Fáze sklizně ovoce a zeleniny bývá na první pohled snadnou záležitostí, kdy již máme před sebou výsledky své práce z průběhu jarních a letních měsíců, ovšem právě tehdy tu může dojít k velkým ztrátám a potížím, zejména tehdy, nemáme-li k dispozici vhodné skladovací nádoby. Dříve se tyto produkty ukládaly převážně do dřevěných přepravek, a s nimi to nebylo zrovna růžové. Dřevo se při přenášení těžšího nákladu lámalo, snadno nasáklo vodou, udrželo na svém povrchu plísně a bedny byly také častokrát zašpiněné od zeminy, což nebylo zrovna ideální vizitkou.

úroda zeleniny

Dnes mají zemědělci a farmáři situaci snazší, máme možnost nabídnout jim KLT přepravky, zhotovené z polypropylenu, stohovatelné a snadno udržitelné v čistotě.

KLT přepravka je univerzální nádoba nejen pro zemědělské účely, lze ji využít pro celou řadu situací, a podstatnou výhodou tohoto řešení je stabilita konstrukce, snadné omývání a čištění běžnými čisticími prostředky a velmi dlouhá životnost. Stohovatelnost přepravek také umožňuje ukládat je do přepravního a skladového prostoru do velkých výšek, každá z beden má speciální prolisy, takže jedna do druhé zapadne velmi přesně, aniž by se vysoký stoh začal kácet.