Svatba na zahradě

Zorganizovat celou svatbu není vůbec jednoduché úkol. Pokud někdo chce krásnou a nezapomenutelnou svatbu, je potřeba ji naplánovat do nejmenších detailů. Všechno se odvíjí od vytouženého data a místa konání svatby. Část párů si přeje velkou svatbu v kruhu rodiny a nejbližších přátel, někdo si vystačí s oddáním na radnici jen se svědky. Je na každém jakou cestu si zvolí.

modrý stan

Jedinečná svatba na zahradě
Protože už dávno odzvonilo svatbám na zámku a na podobných okázalých místech, můžete plánovat svatbu třeba ve mlýně a nebo i na zahradě. Pokud nemáte k dispozici žádnou hezky upravenou zahradu, kde by se vaše svatba mohla konat, většinou i stodoly či třeba mýty nabízí k pronájmu i svoje zahrady. Stačí se zkusit domluvit a třeba vám vyjdou vstříc. Mnoho párů má obřad například v restauraci, kde si dají svatebčané slavnostní oběd, a poté se přechází do zahrady, kde probíhá oslava až do nočních hodin.

párty stan

Venkovní svatby jsou velkým hitem, a pokud chcete mít i vy moderní svatbu na čerstvém vzduchu, zvažte možnost zahradní svatby. Atmosféra je velmi uvolněná, a když vám vyjde počasí, budete mít zážitek na celý život. I když je počasí hezké, je dobré mít k dispozici zahradní stan. Pod zahradní stan https://www.tentino.cz/ se vejde všechno potřebné – zahradní nábytek, občerstvení, a samozřejmě i samotní hosté. Stan je skvělým místem pro schování se před sluncem, ale i před deštěm. Prodává se v několika rozměrech takže najdete ten pravý pro vaše potřeby. Kromě svateb se tento typ stanů používá i na různé akce, ale také jej má doma mnoho lidí místo pergoly i terasy jako prozatímní řešení, aby si měli kde na zahradě vychutnat něco grilovaného. Stany mají mnoho využití a je dobré doma jeden mít, protože nikdy nevíte kdy se vám bude hodit. Stany se dají koupit nebo vypůjčit a s nimi se dá půjčit podlaha i nábytek, abyste měli všechno pohromadě od jedné firmy.